İstanbul Mobilya Fuarı

Ücretsiz Davetiye Formu

Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı ücretsiz davetiyesi için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.

Ewos Home 2024 İstanbul Mobilya Fuarı'nda!

Ewos Home olarak, Avrupa'nın en büyük mobilya fuarı olan 2024 İstanbul Mobilya Fuarı'nda yer alıyoruz. Sizi, yaratıcı tasarımlarımız ve özgün mobilya konseptlerimizle buluşturacak olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Mobilya dünyasının nabzı her yıl bu etkinlikte atıyor. Türk Mobilyası'nı gururla temsil ettiğimiz bu fuar, aynı zamanda İstanbul'un en prestijli fuarlarından biri olarak öne çıkıyor.

İstanbul Fuar Merkezi, Salon 7 - Stant 711/A'dayız.

Avrupa'nın en büyük mobilya fuarı, 23-28 Ocak 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek. Ewos Home olarak Salon 7 - Stant 711/A'da sizleri bekliyoruz.

Eş zamanlı olarak İstanbul Fuar Merkezi ve TÜYAP Fuar Merkezi'nde düzenlenen 2024 Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı'nda, Ewos Home olarak yeni tasarımlarımızı ve dekorasyon projelerimizi sizler için sergileyeceğiz.

"Sizin İçin Tasarladık, Sizleri Bekliyoruz!"

Ürünlerimizi yakından görmek, fuar alanımızı gezmek ve detaylı bilgi almak için, 23-28 Ocak tarihleri arasında sizleri İstanbul Fuar Merkezi Salon 7'deki stantımıza bekliyoruz. Ewos Home ailesi olarak, estetik ve kaliteyi bir araya getiren mobilya çözümlerimizi sizlerle paylaşmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz.